DUYURU

Tekirdağ Barosu Spor Komisyonunun düzenlediği 12. Geleneksel Halısaha turnuvası Tekirdağ Bahçe Halısahada başladı. Açılış vuruşunu Baro Başkan Yardımcımız Av. Egemen Gürcün'ün yaptığı turnuvaya Avukat, Adliye Personelleri ve Hukuk çalışanlarının oluşturduğu 10 takım katılmakta.

 

 
    12. FUTBOL TURNUVASI -2019-      
                 
GRUP A
TAKIM O G B M A Y AV PUAN
AVENGERS 4 3 - 1 19 10 9 9
ADLİYE 4 3 - 1 22 10 12 9
ALACAKLI VEKİLİ 4 2 - 2 20 12 8 6
İHTİYATİ TEDBİR 4 2 - 2 14 22 -8 6
ÇORLU ADLİYE SPOR 4 - - 4 5 26 -21 0
                 
GRUP B
TAKIM O G B M A Y AV PUAN
ÇERKEZ CİTY 4 3 1 - 32 6 26 10
MALKARA UNİTED 4 3 1 - 27 3 24 10
TEVSİİ TAHKİKAT 4 2 - 2 11 12 -1 6
SAİR CİSİM FK 4 1 - 3 11 30 -19 3
SUİ GENERİS 4 - - 4 7 37 -30 0
                 
                 
  GRUP 4. MAÇLARI SONRASI GOL KRALLIĞI  
  1- EFE CANLI ÇERKEZCİTY 16  
  2- BERKAY GÜNER AVENGERS 10  
  3- HÜSEYİN DEMİR MALKARA UNİTED 10  
  4- ONUR KURCAK SAİR CİSİM FK 9  
  5- YUSUF KIR ADLİYE 8  
  6- ALİ DEVRAN DURMAZ ÇERKEZCİTY 7  
  7- KADİR DÜZKÖYLÜ ALACAKLI VEKİLİ 7  
  8- MAHİR AŞIK İHTİYATİ TEDBİR 7  
  9- SEMİH KESKİN AVENGERS 6  
  10- UMUT BUDAK ALACAKLI VEKİLİ 6  

 

 

  12. FUTBOL TURNUVASI -2019-  
           
16.03.2019 GRUP 1. MAÇLARI
ALT SAHA 17:00-18:00 3 ADLİYE AVENGERS 4
ÜST SAHA 17:00-18:00 1 MALKARA UNİTED ÇERKEZCİTY 1
ALT SAHA 18:00-19:00 3 İHTİYATİ TEDBİR  ALACAKLI VEKİLİ 10
ÜST SAHA 18:00-19:00 2 SUİ GENERİS TEVSİİ TAHKİKAT 3
           
23.03.2019 GRUP 2. MAÇLARI
ALT SAHA 16:00-17:00 13 MALKARA UNİTED SUİ GENERİS 1
ÜST SAHA 16:00-17:00 9 ADLİYE İHTİYATİ TEDBİR 4
ALT SAHA 17:00-18:00 7 ALACAKLI VEKİLİ ÇORLU ADLİYE SPOR 0
ÜST SAHA 17:00-18:00 7 TEVSİİ TAHKİKAT SAİR CİSİM FK 2
           
30.03.2019 GRUP 3. MAÇLARI
ALT SAHA 16:00-17:00 3 MALKARA UNİTED TEVSİİ TAHKİKAT 0
ÜST SAHA 16:00-17:00 8 AVENGERS ÇORLU ADLİYE SPOR 2
ALT SAHA 17:00-18:00 3 ADLİYE  ALACAKLI VEKİLİ 1
ÜST SAHA 17:00-18:00 11 ÇERKEZ CİTY SAİR CİSİM FK 2
           
07.04.2019 GRUP 4. MAÇLARI
ALT SAHA 16:00-17:00 10 MALKARA UNİTED SAİR CİSİM FK 1
ÜST SAHA 16:00-17:00 7 ADLİYE ÇORLU ADLİYE SPOR 1
ALT SAHA 17:00-18:00 15 ÇERKEZ CİTY SUİ GENERİS 2
ÜST SAHA 17:00-18:00 1 AVENGERS İHTİYATİ TEDBİR 3
           
13.04.2019 GRUP 5. MAÇLARI
ALT SAHA 16:00-17:00 6 AVENGERS  ALACAKLI VEKİLİ 2
ÜST SAHA 16:00-17:00 4 İHTİYATİ TEDBİR ÇORLU ADLİYE SPOR 2
ALT SAHA 17:00-18:00 2 SUİ GENERİS SAİR CİSİM FK 6
ÜST SAHA 17:00-18:00 5 ÇERKEZ CİTY TEVSİİ TAHKİKAT 1
           
20.04.2019 ÇEYREK FİNAL MAÇLARI 
ALT SAHA 16:00-17:00 2 ADLİYE TEVSİİ TAHKİKAT 4
ÜST SAHA 16:00-17:00 5 AVENGERS SAİR CİSİM FK 3
ALT SAHA 17:00-18:00 1 ALACAKLI VEKİLİ MALKARA UNİTED 0
ÜST SAHA 17:00-18:00 1 İHTİYATİ TEDBİR ÇERKEZCİTY 7
           
27.04.2019 YARI FİNAL MAÇLARI -MERT HALI SAHA - ÇORLU-
ÇORLU 17:00-18:00   AVENGERS ALACAKLI VEKİLİ  
ÇORLU 18:00-19:00   ÇERKEZCİTY TEVSİİ TAHKİKAT  
           
02.05.2019 3.LÜK-4.LÜK VE FİNAL MAÇLARI
ALT SAHA 19:00-20:00   KAYBEDEN KAYBEDEN  
ALT SAHA 20:00-21:00   KAZANAN KAZANAN  


 

© Copyright 2019 - TEkirdağ Barosu - Tüm Hakları Saklıdır